خدمات زیبایی به طرق مختلف، از یک عمل چند ساعته تا برخی خدمات چند دقیقه‌ای هر یک به نحوی می‌توانند در افزایش زیبایی و جذاب‌تر شدن شما تاثیرگذار باشند. لیزر از آن دست خدماتی است که به دلیل اثرگذاری گسترده و کارایی بالا محبوبیت فراوانی دارد؛ برای مثال از خدمات لیزر می‌توانیم برای از بین بردن مو‌های زائد و یا سفید کردن تیرگی‌ها بدن مانند ناحیه بیکینی از جمله واژن و زیربغل اشاره کنیم.

نکته مهمی که در خصوص خدمات لیزر باید به آن توجه ویژه داشته باشید کیفیت کلینیک ارائه دهنده خدمات لیزر است؛ زیرا به دلیل مکانیزم انجام لیزر ممکن است به دلایل متفاوتی تحت الشعاع خطرات احتمالی، مانند قرمزی و تورم، سوختگی سطحی و … قرار بگیرند؛ همین موضوع دلیل قانع کننده‌ای برای دقت در انتخاب بهترین کلینیک مدنظر است.

موضوع قیمت در خدمات لیزر و اهمیت آن

قیمت لیزر کل بدن و سفید کردن واژن با لیزر سوالی است که ذهن بسیاری از زیباجویان را به خود مشغول کرده است؛ البته قبل از هر صحبتی باید بگوییم که ارائه یک قیمت واحد معمولا در خصوص خدمات زیبایی، به دلایلی هم‌چون تفاوت در روش‌ها و ویژگی‌های فردی افراد تاحدودی غیر ممکن است؛ اما در ادامه به مواردی خواهیم پرداخت که در تعیین قیمت نهایی می‌توانند نقش داشته باشد.

قبل از توضیح درخصوص عوامل تاثیرگذار در هزینه لیزر موهای زائد و هزینه سفید کردن واژن با لیزر، لازم است به چگونگی مکانیزم لیزر اشاره کنیم؛ البته که به‌ صورت کلی‌تر باید به این موضوع بپردازیم که در خصوص انتخاب کلینیک و روش خدمات زیبایی، باید به نکاتی مانند کیفیت کلینیک و پزشک توجه کنید و قیمت را به عنوان یک عامل ثانویه در انتخاب خود درنظر بگیرید.

لیزر چیست و کارایی آن چگونه است؟

دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد و تیرگی پوست از پرتوهای خاصی استفاده می‌کند. احتمالا از درس فیزیک دوران مدرسه به یاد دارید که اجسام روشن باعث انعکاس بخش بیشتری از پرتوهای نور می‌شوند و اجسام تیره بیشتر پرتوهای نور را به خود جذب می‌کنند. لیزر هم تقریبا به همین گونه عمل می‌کند و مقداری از آن برای رفع موهای زائد و یا روشن کردن پوست جذب می‌شوند.

احتمالا با خود می‌پرسید که پرتوهای نور چگونه از رشد موهای زائد جلوگیری می‌کنند؟ در واقع رشد مو به موارد مختلفی وابسته است؛ از مهم‌ترین این موارد که می‌توانیم به آن اشاره کنیم، سلول‌های ملانین هستند که به عنوان سلول‌های رنگدانه مو شناخته می‌شوند و در صورت آسیب دیدگی، باعث عدم رشد مو می‌شوند؛ زمانی که پرتوهای نور به سطح پوست تابیده می‌شوند، تاثیر مستقیم برروی ملانین‌ها می‌گذارند و باعث جلوگیری از رشد موهای زائد می‌شوند؛ البته که تاثیرپذیری ملانین صرفا در موها خلاصه نمی‌شود و در تغییر رنگ پوست‌ها هم تاثیرگذار است.

معیارهای تاثیرگذار در هزینه لیزر

نکات مختلفی در تعیین هزینه لیزر موهای بدن دخیل هستند که برای بررسی و تصمیم نهایی، ملاک اصلی در نظر پزشک خلاصه می‌شود؛ اما گذشته از هر موضوعی، عواملی که در تعیین هزینه خدمات لیزر دخیل هستند در موارد زیر خلاصه می‌شود:

رفع تیرگی یا از بین بردن موهای زائد

وقتی از واژه لیزر صحبت می‌شود تصورات مختلفی از این واژه مطرح می‌شود که به نوعی بیان‌گر اعجاز این دستگاه است؛ اما این تصور تاحدودی از واقعیت به‌دور است، زیرا کارایی لیزر برای هر هدف متفاوت است و در مورد رفع تیرگی یا از بین بردن موهای زائد هم این واقعیت مطرح است؛ به هر حال هدف و انتظار شما در تعیین هزینه لیزر، تاثیرگذار است.

خصوصیات فردی

بعد از هدف موضوع و معیار اصلی که در تعیین قیمت نقش کلیدی دارد؛ خصوصیات فردی خواهد بود که به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ برای مثال در تعیین هزینه سفید کردن واژن با لیزر  وسعت تیرگی، جنس پوست که در تعیین تعداد جلسات نقش کلیدی دارند، موضوع مهمی است که باید به آن اشاره کنیم.

این موضوع برای تعیین قیمت لیزر کل بدن هم مطرح است که به رنگ پوست، تراکم موهای ناحیه و جنس پوست شما وابسته است، که ارائه قیمت به صورت واحد را غیر ممکن می‌سازد؛ عموما برای کسب اطلاعات کافی از هزینه هر یک از این خدمات، یعنی قیمت لیزر کل بدن و هزینه سفید کردن واژن با لیزر، باید به این موضوع توجه کنید.

کلینیک، متخصص و نکات مرتبط

مورد آخر که در ابتدا کمی در مورد آن صحبت کردیم، تاثیر کلینیک، متخصص و نکات مرتبط با این المان‌ها در تعیین هزینه است. گفتنی است که خود موضوع تاثیر کلینیک در قیمت نهایی به موارد مختلفی وابسته است که بسیار خلاصه ولی مفید می‌توانیم در موارد زیر آن‌ها را خلاصه کنیم:

جغرافیا: یکی از نکات مهم در تعیین قیمت لیزر کل بدن و سفید کردن واژن، جغرافیا کلینیک است که می‌تواند نقش کلیدی در کاهش یا افزایش قیمت داشته باشد.

تبحر متخصصین: تبحر متخصصین به عنوان یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در افزایش هزینه خواهد بود؛ زیرا حرفه‌ای‌ها ارزان کار نمی‌کنند.

دستگاه‌های مورد استفاده: بروز بودن دستگاه‌های مورد استفاده به عنوان یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در تعیین قیمت به‌شمار می‌رود که به نوعی خبر از بالا بودن کیفیت خدمات می‌دهد.

چرا کلینیک نیل؟

کلینیک نیل یکی از نام‌های شناخته شده در حوزه خدمات زیبایی است؛ نکته‌ای که در خصوص شنیده شدن نامی در میان کلینیک‌های بی‌شمار، باید به آن توجه ویژه داشته باشید در ارائه خدمات به نحوه احسن و رضایت مشتریان خلاصه می‌شود.

اگر به قسمت بالا به‌طور دقیق توجه کرده باشید، کاملا مشهود است که خدمات بی‌نقص و نتیجه ایده‌آل در کلینیک‌های زیبایی ارزان نیستند؛ اما این موضوع در کلینیک نیل کمی متفاوت است؛ زیرا ما به دلیل رسیدن به هدف نهایی یعنی رضایت مشتری در کنار ارائه خدمات درجه 1 به کمک حرفه‌ای‌ها، با تعیین قیمت‌های بسیار مناسب به دنبال جلب اعتماد شما هستیم؛ لازم به ذکر است درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر حتما با متخصصین و مشاورین ما در دپارتمان لیزر کلینیک نیل در تماس باشید.