دکتر مسعود جعفری، متولد تبریز ومتخصص پوست، مو و زیبایی است که در زعفرانیه تهران مطب دارد. وی تکنیک و تخصص ویژه ای در زمینه لیفت با نخ و فرم دهی بینی دارد.

مبالغه آمیز نیست اگر بگوییم افرادی با پوست و موی سالم، بیش از نیمی از پارامترهای زیبایی را دارند و به طبع از اعتماد به نفس بالاتری برخوردار هستند. از دیرباز توجه و اهمیت به سلامت پوست و مو دغدغه همگان بوده است. بشر در طی دوران حیات خود به دنبال حفظ زیبایی ظاهری بخصوص زیبایی پوست و موی خود روش های بسیاری رو ابدع کرده است. مراقبت های پوست و مو برای هر کس متفاوت است و پوست هر فرد ویژگی خاصی دارد. به طور کلی انسان​ها چهار نوع پوست دارند؛ پوست‌ طبیعی، چرب، خشک و حساس. البته بعضی افراد دارای پوست مخلوط هستند یعنی قسمت‌های مختلف پوستشان با هم تفاوت دارد.

کلینیک های پوست و مو خدمات بسیاری در تشخیص نوع مراقبت مورد نیاز پوست هر فرد را ارائه می دهند. تشخیص این مراقبت ها توسط پزشک متخصص انجام می گیرد.

دکتر مسعود جعفری دوره ابتدایی خود را در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان گذرانده و دوره متوسطه اش را هم در دبیرستان نمونه دولتی ملک ثابت یزد سپری کرده است و در همان کودکی و نوجوانی جزو شاگردان نمونه بوده است.  وی در تمام دوران تحصیل همواره شاگرد اول مدارس فوق بودند.

دکتر مسعود جعفری فارغ التحصیل ممتاز دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران بیمارستان رازی، قطب علمی پوست ایران، هستند. ایشان رشته تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر را زیر نظر برترین اساتید مجرب ایران به اتمام رسانده و بعد از تحصیلات تخصصی، در زمینه ویزیت و درمان بیماری های پوست و مو و همچنین در زمینه زیبایی و لیزر تجربه بالینی زیادی کسب کرده اند.

دکتر جعفری حضور فعال و گسترده همیشه در کنگره ها و سمینارهای پوست و مو دارد.

از جمله تجارب دکتر مسعود جعفری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

🔸 کلینیک تخصصی بیمارستان رازی وابسته به دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران (۹۱-۹۵

🔸 بیمارستان بعثت نیرو هوایی (از ۱۳۹۱)

🔸 کلینیک تخصصی پوست و مو آرمان الهیه

🔸 درمانگاه مهر شهر پرند

🔸 درمانگاه دارالشفا حضرت مهدی (عج) قرجک ورامین

🔸 کلینیک و مرکز تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر دکتر کمالی از سال ۱۳۹۷ تاکنون

🔸 مطب شخصی واقع در زعفرانیه از سال 97 تاکنون

دکتر مسعود جعفری در زمینه های مزوتراپی، خال برداری، فرم دهی بینی، پاکسازی پوست، رفع چاقی موضعی، لیفت و جوانسازی با نخ، بیماری های پوست و مو، تزریق ژل، بوتاکس و چربی و لیزر موهای زاید خدمات ویژه ای ارائه می دهند و فعالیت دارند.

کلینیک پوست و مو و زیبایی دکتر مسعود جعفری  با ارائه خدمات پوست و مو و زیبایی و لیزر و لیفت نخ یک مرکز تخصصی پوست و زیبایی  دارای تأیید یه وزارت بهداشت بوده و تحت نظر دکتر مسعود جعفری در حال فعالیت است.

این کلینیک تحت نظر کادر مجرب شامل متخصصان فارغ التحصیل از دانشکده علوم پزشکی تهران و بهترین دانشگاه های پزشکی دنیا مشغول به فعالیت است. فیلرها و سایر مواد اولیه مصرفی در این مرکز از بهترین برندهای موجود در بازار ایران و حتی دنیا انتخاب شده اند. هدف نهایی کلینیک افزایش رضایت مراجعه کنندگان از ظاهرشان و القای حس مثبت و افزایش اعتماد به نفس در بین عزیزان است. تمام فعالیت های این کلینیک توسط دکتر مسعود جعفری متخصص پوست و مو انجام می شود. رویکرد کلینیک تحت عنوان شعار کلینیک قابل توصیف است.

شعار تیم دکتر مسعود جعفری “تخصص پزشکی، اعتبار علمی و اصول اخلاقی“ است که این کلمات برای بیماران ایشان همیشه در اولویت قرار دارد.

آدرس مطب دکتر مسعود جعفری واقع در عفرانیه، خیابان آصف(اعجازی)، پلاک۳۷، جنب بانک ملت، طبقه 2 است. آدرس سایت مجموعه نیز drmasoodjafari.com  است.