کاشت ابرو یکی از کارهای زیبایی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. بهتر است اکنون به جلوی آینه بروید و دست خود را روی ابروانتان قرار دهید. چه اتفاقی می افتد؟ ممکن است احساس کنید هرگز زیبا نیستید و یا زیبایی شما به طور کامل از بین رفته است. ابرو نقش کلیدی در زیبایی چهره دارد و تمامی افرادی که به دنبال تجربه زیبایی هستند باید به ابروان خود اهمیت دهند.

در گذشته، کسانی که ابرو نداشتند برای جبران این کار تاتو می کردند. اما تاتو باعث می شد چهره آنها حالتی تصنعی به خود بگیرد و این مسئله می توانست بسیار ناراحت کننده باشد. امروزه، راهکار این امر کاشت ابرو است. اکنون تصور کنید که کنار این کار کارهای دیگری نظیر لیفت پلک و یا لیفت با نخ را تجربه کنید. بی شک زیبایی شما دو چندان می شود و می توانید افراد را با زیبایی خود تحت تاثیر قرار دهید.

راهکارهایی برای زیبایی چشم ها با کاشت ابرو و لیفت پلک

کاشت ابرو از جمله اموری است که تمامی افراد به ویژه کسانی که ابروان خود را از دست داده اند باید به آن توجه داشته باشند. زمانی که ابرو کاشت می شود شما برای همیشه ابروهای طبیعی خواهید داشت ( البته این امر نیازمند رعایت یک سری از اصول است). روش انجام کاشت ابرو بدین صورت است که مو از بخش های دیگر بدن مانند پشت سر و یا کنار گوش برداشت می شود. سپس، این موها به ناحیه ابرو پیوند زده می شوند و شما می توانید پس از اتمام کاشت ابرو ابروانی طبیعی داشته باشید.

دوره نقاهت اولیه کاشت ابرو برابر با یک هفته است. پس از یک هفته شما می توانید کارهای خود را آغاز کنید، اما باید بدانید هنوز ریشه های مویی که به ابروان شما پیوند خورده اند بسیار حساس هستند و شما باید بسیار محتاط باشید. پس از یک ماه وضعیت عادی می شود و دیگر پیوند ابرو به طور کامل انجام شده است. برای اینکه بتوانید از کاشت ابرو بهترین نتیجه را بدست بیاورید، بهتر است به تمامی راهکارهایی که پزشک به شما ارائه می دهد توجه داشته باشید و آنها را با دقت بالا پیاده سازی کنید.

چه کسانی باید کاشت ابرو انجام دهند؟

یکی از سوالاتی که دائما پرسیده می شود در این باره است که چه کسانی می توانند کاشت ابرو انجام دهند. بهتر است بدانید کسانی که به صورت مادرزادی ابرو ندارند و یا ابروهای آنها بسیار کم پشت است می توانند این کار را انجام دهند. همچنین، افزایش سن می تواند باعث ریزش ابروها شود. اگر احساس می کنید که بخش عمده ای از ابروهای شما از بین رفته اند، می توانید این کار را انجام دهید. انجام این روش به کسانی که شیمی درمانی انجام داده اند نیز پیشنهاد می شود و با اینکار می توانند به حفظ ظاهر طبیعی چهره خود کمک نمایند.

افزایش جوانی و شادابی چشم ها با لیفت با نخ

چشم ها مرکز ثقل صورت هستند و زمانی که حالت افتاده دارند زیبایی صورت به طور کامل از بین می رود. تصور کنید شما با کاشت ابرو توانسته اید ابروهایی زیبا داشته باشید، اما اگر چشم های شما حالت مناسبی نداشته باشد زیبایی ابروها شما هرگز به چشم نمی آید. بهتر است بدانید امروزه روش های مختلفی برای حفظ حالت چشم دارد که لیفت پلک یکی از این روش هاست. شما می توانید لیفت با نخ را انجام دهید.

در این روش، نخ هایی که جذبی هستند به بخش کناری چشم تزریق می شوند و سپس این نخ ها پلک را رو به بالا می کشند. لیفت پلک با نخ عوارض کمی دارد و نیاز به بیهوشی عمومی نیست. البته باید بدانید لیفت با نخ یکی از روش هاست و لیفت پلک با روش های دیگری مانند عمل بلفاروپلاستی نیز صورت می گیرد. این عمل شرایط خاص خود را دارد که بهتر است برای اینکه بتوانید بهترین روش را انتخاب کنید با یک پزشک متخصص مشورت نمایید. پس از آن می توانید با توجه به شرایط بدنی و بودجه ای که دارید با انتخاب بهترین روش به زیبایی نزدیک شوید.

کلینیک گونه

تجربه ایمن و مطمئن با استفاده از تکنیک های مدرن در کلینیک گونه

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد کاشت ابرو در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید برای اینکار مو از قسمت های مختلف سر برداشت می شود و سپس به بافت ابرو پیوند زده می شود. این امر به شما کمک می کند ابروهای زیبایی داشته باشید و دوباره زیبایی خود را بازیابید. کلینیک گونه یکی از کلینیک های معتبری است که کارهای زیبایی از جمله لیفت ابرو و لیفت با نخ را با استفاده از تکنیک های مدرن انجام می دهد و به شما کمک می نماید چهره ای زیبا و دوست داشتی داشته باشید.