عکسی جالب از مهدی نصرتی را در ادامه مشاهده می‌کنید.

مهدی نصرتی، متولد دهه شصت، بازیگر و دانش آموخته رشته بازیگری است. مهدی نصرتی در فیلم لباس شخصی در نقش یاسر خوش درخشید و با بازی در این فیلم حضور در جشنواره فجر سال ۹۸ را در کارنامه خود ثبت کرد. مهدی نصرتی بازیگر از اوایل دهه هشتاد کار هنری را در تئاتر و کارهای نمایشی و کار برای کودکان و عکاسی فیلم شروع کرد و این فعالیت در دوران دانشجویی به اون گرفت. مهدی نصرتی اما بعد از مدتی در اواخر دهه هشتاد به دلیل اوضاع و مشغله کاری از بازیگری کناره گرفته و کم کار شد.مهدی نصرتی بار دیگر از اوایل دهه نود دوباره فعالیت های هنری را از سر گرفت و اولین بازی خود را در تله فیلم و چند فیلم کوتاه بازی کرد.

ایفای نقش مهدی نصرتی در سوران
زمانی که به کار دعوت شدم قرار نبود در نقش اصلی بازی کنم، اما بعد از مدتی تمرین عوامل تصمیم گرفتند که من نقش اصلی را بازی کنم که بسیار سخت و طاقت فرسا بود، اما با راهنمایی کارگردان و کمک ها و فیلم های مستند که در اختیارم قرار گرفت، توانستم این نقش را اجرا کنموی در آثاری همچون «لباس شخصی»، «کوچه ملی»، «روشنایی دشت»، «وعده دیدار» به عنوان «بازیگر»، «گروه خدمات» و فیلم سینمایی دربست
تئاتر ساعت بیست و نمایش اینجا همانجاست حضور داشته است.

شروع بازیگری پرچالش مهدی نصرتی
ایشان با سابقه بیش از یک دهه کار هنری با بازی در فیلم لباس شخصی وارد سینما شد که نقش اصلی و مهمی را در کاراکتر یاسر بازی کرد که این فیلم در جشنواره فجر ۹۸ به نمایش درآمد.فیلم سینمایی لباس شخصی به کارگردانی و نویسندگی امیرعباس ربیعی در جشنواره فیلم فجر سی و هشتم اکران شد.