ft_85f649ee59d60e52c9451096076b33c8

آیا علاقمندید که نوارهای تمیزکننده منافذ پوست را بکارببرید تا پوستی  تمیز و عاری از دانه‌های سرسیاه و با قیافه ای زیبا داشته باشید؟ نوارهای منافذ پوست بسیاری در بازار هست که می توانید بخرید و یا در این بخش ما آموزش آن را برای شما در این بخش قرار دادیم که هم آسان است و هم از نظر بهداشتی سالم است

مانند هر دستور خانگی دیگر، قبل از استفاده روی صورتتان، این مواد را امتحان کنید و از بکاربردن آنها روی پوست ملتهب، تحریک شده و متورم خودداری کنید.

مطلب زیر را بخوانید تا یاد بگیرید که چطور نوارهای پاک کننده‌ی منافذ پوست خانگی خودتان را درست کنید!

طرز تهیه نوار پاک کننده‌ی منافذ پوست خانگی توسط «میشل فن»

  • یک قاشق سوپ خوری ژلاتین بدون طعم
  • یک قاشق سوپ خوری شیر
  • یک کاسه که بتوان در مایکروویو قرار داد
  • قلم موی کوچک

ژلاتین بدون طعم و شیر را در کاسه با هم مخلوط کنید تا غلیظ شود. کاسه را با محتویاتش بمدت ۱۰ ثانیه در مایکروویو قرار دهید. قلم مو را در داخل مخلوط آب شده فرو ببرید و درجه حرارت آن را در پشت دستتان امتحان کنید تا مطمئن شوید که بیش از حد داغ نیست. با قلم مو، این مخلوط را روی تمام بینی تان بمالید و ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید تا خشک شود. وقتی کاملا روی بینی خشک شد، به آهستگی آن را از روی پوستتان بکشید.

طرز تهیه نوار پاک کننده منافذ بینی ژلاتین و آب توسط eHow

  • یک قاشق سوپ خوری ژلاتین بدون طعم
  • سه قاشق سوپ خوری آب داغ

ژلاتین و آب داغ را با هم مخلوط کنید تا خمیری مانند عسل ایجاد شود. برای بدست آوردن غلظت مناسب، ژلاتین و آب بیشتری اضافه کنید. آن را روی یک تکه کاغذ شفاف یا نوار پخش کنید و روی بینی‌تان قرار دهید (همانطور که از نوارهای معمولی فروشگاهی استفاده می کنید). اجازه دهید که بمدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی بینی بماند تا خشک شود. سپس به آهستگی آن را بکشید.

نوار منافذ بینی چسبناک توسط eHow

  • چسب قابل شستشو

یک لایه نازک از چسب روی بینی تان بزنید. از تماس آن با چشم و دهان خودداری کنید. بگذارید خشک شود. بعد از اینکه چسب کاملا خشک شد، آن را به آهستگی بکشید!

منبع-sorkhabsefidab