soap

اگر فکر می کنید که به یک صابون بخصوصی نیاز دارید یعنی ملایم تر یا قوی تر نیاز دارید، این بخش کمک تان می کند تا مواردی را که در پی آن هستید، بیابید.

 
-تصمیم بگیرید که به دنبال چه چیزی می گردید. صابون دست می خواهید یا صابون بدن یا صابون صورت؟

-نوع پوست تان را تعیین کنید. آیا پوست خشکی دارید؟ پوست تان حساس است؟ یا پوستی معمولی دارید؟ (یا دیگر انواع پوست)
-برندهایی را انتخاب کنید که به طور ویژه برای نوع پوست تان ساخته شده اند. اگر لازم است به برچسب روی محصول و مواد تشکیل دهنده آن نگاهی بیندازید.
-به دنبال برندهایی که محصولاتی بدون بو/ بدون عطر دارند باشید. ممکن است بعضی صابون ها بوی خوبی داشته باشند، اما احتمال دارد که در بعضی افراد، باعث تحریک خفیف یا شدید پوست شوند.

antibacterial-soaps

-به دنبال محصولاتی با مواد تشکیل دهنده طبیعی باشید. این صابون ها می توانند –با توجه به چیزی که می خرید- بوی طبیعی خوبی داشته باشند، پوست تان را لایه برداری کنند یا آن را مرطوب کنند.

-در فروشگاه محله تان، در میان محصولات مراقبت از پوست، صابون ها را جستجو کنید. انتخاب هایتان را باز بگذارید.
-وقتی یکی از گزینه های در دسترس را انتخاب می کنید، اطلاعاتی که در مورد آن محصول -از برندی که دوست دارید- در اینترنت وجود دارد را بخوانید و به دنبال تبلیغات / آگهی های بازرگانی آن برند/ محصول باشید.
-به فروشگاه بروید و یکی یا بیشتر از آن محصول را خریداری کنید.
-به خانه بروید و از آن استفاده کنید!

نکات و هشدارها

دستوراتی که داخل بسته بندی محصول لیست شده است را دنبال کنید.
تمام مدت به دنبال عوض کردن برندی که استفاده می کنید نباشید، چرا که این کار پوست تان را گیج می کند.
از محصولاتی که برای قسمت خاصی از پوست تان ساخته شده، برای جاهای دیگر استفاده نکنید. (اگر یک صابون مخصوص بدن با دست دارید، آن را بر روی صورت تان استفاده نکنید.)