100-handmade-gifts-for-mom
این هدیه ها می توانند بدترین و به درد نخورترین گزینه های ممکن برای کادو دادن به مادر باشند پس سعی کنید چیزی غیر از این موارد را تهیه کنید.

بانزديک شدن روز مادر همه ما به خريد يک هديه خوب فکر مي کنيم و از خودمان مي پرسيم کدام هديه مادر را خوشحال تر مي کند. اما تا به حال از خودتان پرسيده ايد که کدام هديه ها مادر را خوشحال نمي کنند؟!

1. دئودورانت. دئودورانت محصولي است که در کيف يا کمد همه افراد پيدا مي شود. اما دادن آن به عنوان هديه مي تواند يک اشاره غيرمستقيم باشد، نه؟!

2. سي دي هاي ايروبيک و کاهش وزن. خوب مسلماً چيز به دردبخوري است اما مي تواند حامل يک پيام نه چندان خوشايند باشد: “شما چاق هستيد و بايد وزن کم کنيد!”

3. گل هاي مصنوعي. اين گل ها نه پژمرده مي شوند و نه رشد مي کنند، و اکثراً فاقد زيبايي واقعي هستند… کمتر خانمي اين گل ها مي پسندد، و مادر شما هم از اين قاعده مستثني نيست.

4. وسايل آشپزخانه کم کاربرد. البته بعضي وسايل آشپزخانه واقعاً خوب و کاربردي هستند و مي توانند خيلي از خانم ها را خوشحال کنند، ولي چيزهايي که کاربرد زيادي ندارند و شايد حتي يک بار هم به در مادر نخورند –مثلاً توت فرنگي قاچ کن! – نمي توانند ايده خوبي باشند.

5. جوراب. همه ما چند جفت جوراب در خانه داريم که بعضي از آنها را بيشتر از بقيه دوست داريم… ولي کمتر کسي با ديدن يک جفت جوراب به عنوان هديه خوشحال مي شود.

6. قابلمه و ماهيتابه. مادرها آشپزي را دوست دارند، ولي آنها بايد بدانند که در نظر بچه هايشان چيزي بيشتر از يک آشپز خصوصي هستند!

تیک