unavailable-men-2

اگر همسرتان به شما توجهی ندارد و به ندرت با شما در ارتباط است در این بخش برای شما توصیه سحر آمیزی داریم که، اگر ر عایت کنید همسرتان را برای همیشه مال خود خواهید کرد و، زندگی خودرا با دوام و مستحکم می کنید

زن شماره 2 نباشید، بله درست شنیدید ، بسیاری از زن ها در گیر مردانی هستند که به نحوی در دسترس نمی باشند ، چه از نظر عاطفی ، فیزیکی و یا قانونی.. چگونه می توانیم یاد بگیریم که از این افراد دوری گزینیم؟

” مرد دور از  دسترس ” چه کسی است؟

بر طبق نوشته های ناتالی لو، مرد سرشلوغ به لحاظ عاطفی، جسمانی و روحی در دسترس نمی باشد اما از تمامی لذتهای موجود در یک رابطه خودش را بهره مند می کند. اما کسی نیست که بتوانید به او تکیه کنید. او حقه باز است و زمانی که شما خودتان را به او نزدیک می کنید عقب نشینی می کند و اگر با او قطع رابطه کنید با کلی بهانه و با کلماتی که به ندرت به آنها معتقد است و عمل می کند به سراغ شما می آید. آیا شما فکر می کنید که آماده مبارزه با او هستید؟

زن شماره 2 کیست ؟

این اصطلاح را به کسانی اطلاق می کنند که با وجود بودن در یک رابطه ، فرد مقابل آنها را جدی نمی گیرد ،او شما را می خواهد اما هیچگونه حمایتی از شما نمی کند نمی توانید برای با او بودن در آینده برنامه ریزی کنید ، در واقع این تنها یک رابطه تفننی است !

12 دلیل که نشان میدهد چرا مردی شما را به عنوان زن شماره 2 می خواهد:

1. شما عاشق روابطی هستید که هیچ تعهدی را دنبال نمی کند.
2. گرفتاری هایش زیاد است وابستگی هایی چون همسر قبلی و روابط متعدد از مشکلات او می باشند.
3. مسایل مبهمی دارید ولی سوالی نمی پرسید که نمی خواهید جوابش را بدانید.
4. زندگی عشقی شما پر از شکست و مردانی است که حفظ ظاهر می کنند.
5. برقراری رابطه با دیگران در کودکی برایتان سخت بوده است.
6. به سختی از روابط گذشته تان عبور می کنید و با طرد شدن مبارزه می کنید.
7. اغلب حتی اگر دلتان هم نخواهد روابطتان را جدی نمی گیرید . دوستی های معامله ای دارید.
8. باتوجه به ارتباطات غیرجدی خودتان ، حس نمی کنید که دیگران نیز شما را جدی بگیرند.
9. اعتماد به نفس پایینی دارید و فکر می کنید که دوست داشتنی نیستید. حتی باور نمی کنید که بتوانید چیزی را تغییر دهید.
10. بی حوصله هستید و فکر می کنید برقراری ارتباط خیلی سخت است.
11. شما در روابطی باقی می مانید که کمتر از ارزش واقعی شما هستند.
12. همیشه فکر می کنید که تغییرات اوضاع را بهتر می کند.

  چه کار باید بکنید؟   

دختران این چنینی به دنبال یک حرکت جادویی می گردند و یا روشی را می خواهند که بتواند محبت طرف مقابل را به خود جلب کنند و او را همیشه نگه دارند. اما کاری که هر گز انجام نمی دهند و اغلب اعتراف می کنند این است که روی روابط درست کار نمی کنند . درحالیکه همه علائم و نشانه ها برای فرار طرف مقابل وجود دارد ما سعی می کنیم نکاتی را بگوییم که به شما کمک کند رابطه تان را محکم تر کنید.

به عمل فرد توجه کنید نه کلماتش ،مگر اینکه خیلی گمراه کننده باشد.
بعضی تمایلات سرگرم کننده هستند. در برخی روابط تازمانی که به شما احساس سرزندگی و خواسته شدن می دهد، قوانین را چندان جدی نمی گیرید. اما حواستان باشد عشق نباید صدمه ای ببیند.

عذر و بهانه ای قابل قبول نیست.
اگر چیزی می گویید که به نظر شبیه توجیه می آید ، مخصوصا اگر دیگران جوری نگاهتان می کنند که انگار عقلتان را از دست داده اید ، ساکت شوید و گوش دهید شاید حقیقت را از آنها بشنوید.

اگر می خواهید و می توانیددر روابط غیر جدی فقط مشارکت کنید .
حتی “مرد دور از دسترس ” نیز جای مخصوصی دارد برای زمانی که شما واقعا به دنبال تعهد در رابطه می گردید. اما تنها زمانی درگیر رابطه غیر جدی شوید که بتوانید آن را مدیریت کنید. اگر دیدید به مرد غیر متعهدی وابسته شدید ، بهتر است آن رابطه را برهم بزنید.

یاد بگیرید که چگونه ترک کنید.
ترک کردن یعنی جدا شدن از او در همه جا ،یعنی شبکه های اجتماعی مجازی (فیسبوک ، تویتر )،تماس تلفنی ، پیامک ، ایمیل ،حتی نامه های قدیمی و .. همه تعطیل  !! شماره اش را ذخیره نگه دارید تا اگر تماس گرفت مجبور نشوید پیامک دهید ” ببخشید شما؟” با یک پایان خوب ، درست برخورد کنید . شما لایق بهتر از اینها هستید.

منبع-آی بانو