دکتر ادیب: کنترل خود را روی روند ایمپلنت بیشتر کنید

با توجه به فراگیر شدن کاشت دندان ها و عدم تمایل افراد به دندان های مصنوعی؛ علم ایمپلنت در دندانپزشکی روز به روز در حال پیشرفت است. یکی از سیستم های به روز ایمپلنت سیستم سه بعدی نویگیشن با اشعه ایکس  است. این سیستم یک سیستم طراحی شده است تا کنترل و دقت جراح را در کل پروسه ایمپلنت، از جمله برنامه ریزی و قرار دادن آن در محل مناسب افزایش دهد. سیستم X-Guide با استفاده از طراحی جراح جهت هدایت و چرخش در طی جراحی زنده است که بتواند توانایی تجسم حرکات دقیق قطعه ساخته شده هنگام استئوتومی و تحویل ایمپلنت برای قرار دادن دقیق تر داشته باشد این سیستم مانند GPS عمل می کند و پزشک می تواند بهترین و دقیق ترین محل قرار گیری ایمپلنت را تشخیص داده و در قرار دادن آن در بهترین مکان استفاده کند.

راهنمای ایکس (X-Guide)

– فوق العاده آسان است.

– فوق العاده دقیق است.

– فوق العاده سازگار است.

جابجایی آسان برای کنترل بهتر

فناوری X-Point به نظر می رسد که روی صفحه نمایش و تمرکز روی یک نقطه تمرکز پویا برای کمک به هدایت دقیق ایمپلنت جراحی توسط دندانپزشک است. در نتیجه استفاده ار این سیستم دندانپزشک می تواند به طور پیوسته به عملکرد مطلوب و زیبایی هرچه بیشتر ایمپلنت دست یابد.

تکنولوژی X-Point باعث می شود که بتوانید به صفحه نمایش نگاه کنید و تمرکز بیشتری روی یک نقطه پویا برای کمک به هدایت دقیق ایمپلنت در جراحی داشته باشید. در نتیجه دندانپزشک می تواند به طور پیوسته به نتایج مطلوب و کاربردی و زیبایی بهتر دست یابد.

به گفته جراحان فک و صورت آمریکا سیستم X-Guide شکاف های نهایی  را پر می کند و ناوبری آن به دندانپزشک اجازه می دهد از تمام اطلاعات دیجیتال سه بعدی  استفاده کند و در زمان واقعی فوراً برنامه ریزی کرده و ایمپلنت را قرار دهد.

برنامه ریزی مطمئن

نرم افزار برنامه ریزی ایمپلنت قوی X-Guide برای برنامه ریزی تمام عوامل و مکان ایده آل ایمپلنت استفاده می شود. با این برنامه می توانید دندان های مجازی را برای برنامه ریزی زیبایی شناختی قرار دهید و آن ها را تجسم کنید. با استفاده از یک اسکنر داخل وریدی، با شش کلیک ساده، یک مرحله را ادامه می دهید و اسکن داخل آن را ثبت کنید تا نتیجه ایده آل ترمیم را با دندان ها تنظیم کنید.

قرار دادن دقیق

سیستم X-Guide با ارائه نرم افزار درمان قوی و همچنین تکنولوژی جدید فن آوری X-Point ™ منتهی می شود. این سیستم اولین هدایت تک نمایشی موقعیت، زاویه و عمق ایمپلنت است.  که با بیشتر سیستم های پرتوهای سه بعدی مخروطی سازگاری دارد. در حال حاضر می توانند از جزئیات قابل توجه آن استفاده کنند. با سیستم X-Guide در عمل دندانپزشکی، جراحی هدایت شده در همان روز می تواند واقعیت بیشتری برای بیماران داشته باشد و بتوانند به شکل واقعی دقت و سرعن عمل در کار را ببینند.

درباره تکنولوژی، نویگیشن LLC

دکتر ادیب در ادامه افزود: X-Nav Technologies یک شرکت پزشکی در لنسدیل، پنسیلوانیا است که محصولات جراحی برای بازار دندانپزشکی توسعه می دهد و برای مراقبت از بیمار بهره وری دکتر را در حین بهبود او افزایش می دهد.