نیوشانیک,محصولات نیوشانیک,ثبت نام نیوشانیک

شرکت نیوشانیک یکی از شرکت های قدیمی در بازاریابی شبکه ای در ایران محسوب می شود که از سال 1385 در تهران به ثبت رسید. البته ناگفته نماند فعالیت بازاریابی شبکه ای از سال 1391 مجاز شد و نیوشانیک نیز از سال 91 پا را فراتر گذاشت و به جای استفاده از روش های مرسوم، تصمیم به استفاده از بازاریابی شبکه ای گرفت.

نیوشانیک تهران از طریق بازاریابی شبکه ای به صورت مستقیم محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و از این طریق نیز برای عده کثیری اشتغال ایجاد کرده است که این مسئله به نوبه خود برای افرادی که توانایی انجام موفق بازاریابی شبکه ای را دارند، فرصت مناسبی ایجاد کرده است.

نیوشاداریان شرکت مادر نیوشانیک می باشد و نماینده انحصاری عرضه و فروش محصولات نیوشاداریان است. یکی از مزیت های افرادی که از طریق بازاریابی شبکه ای اقدام به فعالیت می کنند، کار به صورت پاره وقت و یا دائم می باشد که نیوشانیک نیز به این مهم اذعان داشته و کاری بدون نیاز به سرمایه اولیه می باشد.

البته درآمدزایی نیوشانیک یکی از کارهایی است که باید طبق آموزش هایی که برای افراد برگزار می کنند، مهارت های ذهنی و اجرایی را فرا گرفته و نکات موفقیتی این عرصه از مربیان خود بیاموزند و سپس با به کارگیری این آموزش ها، زیرمجموعه گرفته و سازمان فروش خود را بسازند.

پلن درآمدزایی نیوشانیک

پلن درآمدزایی نیوشانیک، طرح های ویژه و خاصی را برای بازاریابان خود فراهم آورده است که به صورت عادلانه از فروش محصولات توسط خود و اعضای سازمان شان درآمد کسب کنند.

رسالت شرکت های بازاریابی شبکه ای همانند نیوشانیک، ایجاد تجارتی مستقل در حوزه کارآفرینی می باشد. ایجاد بستری جهت درآمدزایی هر قشری در جامعه، زمینه ساز استقلال مالی افراد خواهد شد.

محصولات نیوشانیک | لیست قیمت محصولات

عمده محصولات این شرکت را دمنوش و چای تشکیل می دهد. مخلوط چای های سبز، چای های سیاه و چای های خالص، پودرهای قهوه و شکلات فوری، انواع دمنوش های لاغری و پک های مناسبتی از محصولات نیوشانیک می باشند.

نیوشانیک,محصولات نیوشانیک,ثبت نام نیوشانیک

چگونه لیست قیمت محصولات نیوشانیک را تهیه کنم؟

پس از ورود به سایت اصلی نیوشانیک در سمت چپ صفحه، گزینه ” دریافت لیست قیمت ” را کلیک کنید. با انتخاب علامت اکسل (بالای لیست قیمت – سمت راست)، می توانید لیست را در قالب یک فایل اکسل در کامپیوتر خود ذخیره کنید.

تاثیر نوشیدن دمنوش بر لاغری را می دانید؟

به طور کلی دمنوش ها باعث افزایش متابولیسم بدن و افزایش سوخت و ساز بدن می شوند و در نتیجه افزایش چربی سوزی و کاهش وزن پدید می آید. دمنوش های گیاهی باعث افزایش حجم ادرار و تحریک سوخت و ساز بدن و بهبود سیستم گوارش می شوند.

نیوشانیک,محصولات نیوشانیک,ثبت نام نیوشانیک

قبلا هم در رابطه با اسید اسکوربیک در مجله پزشکی دکتر سلام، مطالبی برای شما عزیزان آماده کرده ایم؛ دمنوش های لاغری سرشار از اسید اسکوربیک هستند که یک آنتی اکسیدان قوی برای دفع چربی‌ها، سلول‌ها و بافت‌های مرده و آسیب دیده می باشد. هنگامی سلول های مرده از بین می روند، سلول های جدید جایگزین آنها می شوند و به این ترتیب استحکام عضلانی بدن افزایش می یابد.

نیوشانیک,محصولات نیوشانیک,ثبت نام نیوشانیک

در نظر داشته باشید که تنها مصرف دمنوش های لاغری باعث لاغری و کاهش وزن نخواهد شد ؛ چرا که هیچ نوشیدنی و غذایی به تنهایی باعث رسیدن به تناسب اندام نمی شود. جهت تناسب اندام باید برنامه غذایی منظم و ورزش را نیز به برنامه روزانه خود اضافه کنید تا شکمی صاف داشته باشید. نوشیدن دمنوش های لاغری نیز شما را در رسیدن به هدف کمک کرده و مکمل خواهد بود.

نحوه خرید از نیوشانیک

جهت خرید محصولات نیوشا فقط از طریق نمایندگان فروش و به طور انحصاری از طریق بازاریابی شبکه ای می توانید خریداری نمایید. ناگفته نماند که خرید از نماینده ی فروش به نفع شماست چراکه حجم سفارش های کم، شامل تخفیف و ارسال رایگان نیستند. پس از یافتن نماینده محصولات نیوشا و تماس با وی، می توانید نسبت به سفارش محصولات اقدام نموده و در هر کجای ایران محصولات نیوشا را دریافت نمایید.

شعب نیوشانیک

نیوشانیک تهران در 30 استان کشور شعبه دارد و قابل ذکر است که در برخی استان های بزرگ تعداد شعبه های این شرکت بیش از یکی است. به طور مثال در استان اصفهان 7 شعبه دارد. نمایندگان می توانند ضمن هماهنگی با مسئولین شعب و مربیان بر اساس ضوابط و مقررات تعیین شده از این شعب و امکانات آن استفاده کنند.

برترین فروشندگان نیوشانیک چه کسانی هستند ؟

جهت مشاهده برترین فروشندگان نیوشانیک می توانید در فوتر سایت ( انتهای صفحه ) “نیوشانیک”  برترین فروشندگان فصلی و ماهانه سایت را ببینید. برترین فروشنده فصل بهار سال 97 در نیوشانیک با فروش 31 میلیون تومان و در ماه اردیبهشت 97 با فروش 9 میلیون تومان در صدر این جدول قرار دارند.

نیوشانیک,محصولات نیوشانیک,ثبت نام نیوشانیک

ثبت نام نیوشانیک به چه صورت است؟

جهت ثبت نام در نیوشانیک پس از ورود به وب سایت با کلیک بر روی گزینه ثبت نام در بالای صفحه، وارد بخش ثبت اطلاعات کاربری خواهید شد. نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات خود را وارد نموده و بر روی گزینه بعدی کلیک کنید.

در مرحله دوم اطلاعات کارت ملی و اسکرین کارت ملی خود را ارسال می کنید. در مرحله سوم اطلاعات ارسال می باشد که باید آدرس منزل و یا محلی که اجناس سفارش داده شده در نیوشانیک به آنجا ارسال شود را وارد می کنید. در مرحله چهارم اطلاعات بانکی جهت واریز پورسانت خود و در مرحله آخر ثبت مشخصات را انجام می دهید.

نیوشانیک