برای داشتن یک اندام و صورت زیبا باید فعالیت های مختلفی را انجام داد که هر کدام از آن ها در نوع خود بسیار اهمیت دارند. داشتن یک سبک زندگی مناسب می تواند تاثیر فوق العاده ای بر این موضوع داشته باشد. اگر به هر دلیلی فرم بدن حالت زیبایی خود را از دست داد، می توان با راهکارهای مختلفی آن را دوباره زیبا نمود. انجام جراحی زیبایی بدن یکی از این روش ها می باشد که توسط کلینیک ایرانیان به صورت ویژه انجام می گیرد. از نظر این مرکز جراحی زیبایی برای هر شخصی منحصر به فرد است و باید عوامل مختلفی در این مورد خاص بررسی شوند. برای آگاهی بیشتر در این زمینه می توانید ادامه این مطلب را دنبال کنید.

جراحی زیبایی بازو

یکی از قسمت هایی که در کلینیک ایرانیان برای عمل زیبایی انتخاب می شود بازو است. این قسمت از بدن معمولا می تواند دچار شلی و افتادگی گردد. این موضوع بیشتر در میان خانم ها رواج دارد و باعث بد دیده شدن بازوها خواهد شد. از همین رو عمل جراحی زیبایی بازو به صورت حرفه ای توسط تیم کلینیک زیبایی ایرانیان انجام می گیرد. در این عمل جراحی، چربی و پوست اضافی در قسمت پشت بازو برداشته می شود تا فرم زیبایی به خود بگیرد. در حال حاضر بخش زیادی از عمل های جراحی زیبایی به همین دسته تعلق دارد. معمولا افراد برای خوش فرم کردن بازوها در ابتدای کار از ورزش کمک می گیرند. البته در بعضی از مواقع با ورزش نیز این مسئله حل نمی شود که در چنین شرایطی باید از جراحی زیبایی بازو نهایت استفاده ممکن را برد.

اصطلاح پزشکی این عمل براکیوپلاستی می باشد که اکثر پزشکان آن را با این نام می شناسند. مشکل شلی بازو می تواند در افراد مختلف بروز کند ولی کسانی که یک رژیم غذایی سخت را پشت سر گذاشته اند بیشتر به آن دچار می شوند. یک عامل مهم دیگر در بدفرمی بازوها افزایش سن است. به طور معمول هر چقدر که سن انسان بیشتر می شود، بافت های بازو دچار ضعف می شوند و در نتیجه مسئله شلی ایجاد خواهد شد. جراحی زیبایی بازو یا  براکیوپلاستی برای افراد میانسال هم بسیار مناسب است و می تواند مسئله آن ها را حل نماید. شل بودن و افتادگی بازوها می تواند دلایل دیگری همچون ژنتیک را در خود داشته باشد. در بعضی از خانواده ها این مسئله به صورت موروثی دیده می شود که باید برای درمان آن اقدام نمود. در صورتی که شما نیز با این مشکل روبرو هستید می توانید در اولین فرصت به کلینیک ایرانیان مراجعه کنید.

جراحی زیبایی بینی

اگر نگاهی کلی به آمارهای مربوط به جراحی های زیبایی بیندازیم، متوجه خواهیم شد که عمل جراحی زیبایی بینی در صدر آن قرار دارد. به صورت کلی مسائل مربوط به بینی بسیار فراگیر است و بخش زیادی از مردم را با خود درگیر کرده است. در صورتی که شخص مسائلی مانند کجی بینی، انحنای بیش از حد و گوشتی بودن داشته باشد باید برای اصلاح آن اقدام نماید. انجام جراحی بینی می تواند با روش های مختلفی همراه شود. شما می توانید فرم بینی خود را با توجه به طرح دلخواهتان تغییر دهید. بعضی از افراد مدل طبیعی را می پسندند و از همین رو فقط قسمت های اضافی بینی را حذف می کنند. این در حالی است که بخش دیگری از مردم به دنبال ایجاد بینی فانتزی هستند. این نوع از بینی دارای اندازه کوچکتر است و فرم خاصی به چهره شما می بخشد.

مدل های عروسکی در دسته موارد فانتزی قرار می گیرند که در چند سال اخیر بسیار محبوب شده اند. مدت زمان لازم برای انجام عمل بینی بین یک تا دو ساعت است که در افراد مختلف متفاوت می باشد. بعد از اینکه عمل به اتمام رسید، باید تا مدت خاصی مراقبت های لازم را انجام دهید تا به نتیجه مثبت دست پیدا کنید. انجام مراقبت های لازم بعد از عمل به شما کمک می کند تا بینی به بهترین فرم خود دست پیدا کند. این عمل در بین پزشکان به راینوپلاستی شهرت دارد و جزو مهمی از عمل جراحی بدن محسوب می گردد. چنانچه دوست دارید بینی زیبا و خوش فرمی داشته باشید، بهترین راهکار رفتن به کلینیک ایرانیان و گرفتن مشاوره درست خواهد بود.

جراحی زیبایی پلک

پلک ها قسمت مهمی از صورت انسان محسوب می گردند که با افزایش سن حالت افتادگی در آن ها ایجاد می شود. همچنین موارد دیگری مانند ایجاد پف در زیر چشم نیز بسیار شایع است و افراد مختلف را درگیر خواهد کرد. جراحی زیبایی پلک یک روش عالی برای از بین بردن افتادگی در پلک ها می باشد که توسط پزشکان متخصص زیبایی انجام می شود. افرادی که حداقل دارای ۳۵ سال سن هستند بیش از هر کس دیگری به این جراحی نیاز پیدا می کنند. اصطلاح پزشکی این عمل بلفاروپلاستی می باشد که در جامعه پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. این عمل جراحی می تواند پف زیاد پلک ها را از بین ببرد و همچنین با کمک آن فرم گودی ها به خوبی اصلاح خواهد شد. این عمل می تواند برای پلک بالایی یا پایینی به کار برود.

البته در برخی موارد هر دو پلک دارای مسئله هستند که در چنین شرایطی باید هر دوی آن ها اصلاح شوند. در این عمل قسمت های مختلفی مانند چربی، پوست اضافی و بخشی از ماهیچه برداشته می شود تا پلک ها فرم طبیعی خود را به دست بیاورند. جراحی زیبایی پلک می تواند تاثیر فوق العاده ای بر چهره شما داشته باشد و آن را جوان تر نشان دهد. همچنین با انجام این عمل میدان دید شما وسیع تر خواهد شد و افتادن پلک ها جلوی دید شما را نمی گیرد.

سخن پایانی

انجام جراحی های زیبایی مختلف باید تحت نظر پزشک متخصص انجام شود تا نتایج آن قابل قبول باشد. خوشبختانه کلینیک ایرانیان بیشتر از بیست سال است که در این حوزه فعالیت می کند. به دلیل تخصص و اعتبار بالای این مجموعه، تعداد ۴ شعبه در شهر تهران مشغول به کار می باشند. اگر شما هم نیاز به عمل زیبایی دارید، وقت را از دست ندهید و در اولین فرصت با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید.

تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۷۵۹۰۰

تلفن شعبه زعفرانیه: ۲۰۰۲۱۲۲۱۷۶۰۱۳

تلفن شعبه سعادت آباد: ۰۲۱۲۶۷۶۵۴۳۱

تلفن شعبه تهرانپارس: ۰۲۱۷۷۲۹۷۹۷۹

تلفن شعبه دولت: ۰۲۱۲۶۶۵۱۳۶۳

وب سایت  : https://iranianclinic.com