از بین بردن پف دور چشم با جراحی زیبایی پلک دکتر میقانی

 

از بین بردن پف دور چشم با جراحی زیبایی پلک دکتر میقانی

برخی افراد از تیرگی، کبودی و پف زیر چشم خود گله مند هستند. آن ها تمایل دارند افتادگی چشم خود را برطرف کنند تا بتوانند چشمانی جذابتر داشته باشند و زیبایی چهره خود را افزایش دهند. می خواهیم در این بخش شما را با روش جراحی بلفاروپلاستی آشنا کنیم با ما همراه باشید.

کاربردها

دکتر میقانی گفت: عمل جراحی پلک با علل مختلفی صورت میگیرد و متخصصان مجرب می توانند تغییرات مهمی در ظاهر فرد برای زیبایی و جوانتر دیده شدن چشمان آن ها داشته باشند. دلایل مهم  استفاده از عمل جراحی افتادگی پلک (بلفاروپلاستی) به صورت زیر می باشند:

افتادگی پلک: وجود پوست اضافی روی پلک فوقانی موجب بروز پف در بخش بالایی چشم و حالت چشم بادامی میگردد، این عارضه می تواند فرم خسته و غمگین برای فرد پدید بیاورد . در فرم های شدید، پف بالای چشم قادر خواهد بود حتی سوی چشمان افراد را هم با مشکل مواجه کند. روش جراحی افتادگی پلک موجب بهبود چهره فرد میگردد.

پف زیر چشم: با بالارفتن سن، غالبا پف در ناحیه تحتانی چشم ها پدید می آید . پف چشم غالبا به دلیل کشیدگی زیاد لایه های پلک زیرین ایجاد میگردد و عارضه ای است که قابلیت  درمان پف زیر چشم به راحتی با استفاده از جراحی پلک چشم هم میسر خواهد بود.

از بین بردن پف دور چشم با جراحی زیبایی پلک دکتر میقانی
افتادگی پوست و چین و چروک زیر چشم: سستی و ضعف پوست و بافت زیر چشم موجب بروز  یک ظاهر پیر برای شخص شود و عمل جراحی زیبایی پلک می تواند برای صاف کردن این چین و چروک اطراف چشم و افتادگی پدید آمده  موثر باشد.

چشم های سنگین و پژمرده: پلک ها احتمال دارد حجم بالایی از چربی را به خود جذب کرده و به این صورت چهره ای  کسل  داشته باشند. در هر صورت  امکان بیرون آوردن  این چربی با کمک عمل افتادگی پلک ها ایجاد شده است و به این صورت  فرد چهره بهتر و شاداب تری به دست می آورد و موجب خوش فرم شدن و بزرگتر شدن چشم در چهره می شود.
بلفاروپلاستی به خوبی می‌تواند فرم چشم‌ها را تغییرداده  و چین‌خوردگی‌ها (چینی که گوشه‌ی داخلی چشم را فرا میگیرد) را بهبود ببخشد و سرانجام  باعث دیده شدن پلک‌های زیرین و عمل درشت شدن چشم و بالارفتن زیبایی ظاهر چشم‌ها گردد..عمل زیبایی درشت شدن  چشم درخواست افراد زیادی  جهت به دست آوردن چشمانی گربه‌ای کشیده و با شیب به سمت بالا به شمار می رود.

روش جراحی پلک (بلفاروپلاستی) راحت، با امنیت بالا ، و تاثیرگذار است و قادر خواهد بود نتایج مفیدی بر از بین بردن تیرگی اطراف چشم با عوارض جانبی فوق العاده کم برای متقاضی  دربر داشته باشد. زمانی که متقاضی از لیفت پلک برای از بین بردن افتادگی پلک استفاده می کند، به فکر حفاظت از ظاهر و زیبایی خود است. افراد متقاضی به دنبال حفظ ظاهر طبیعی خود می باشند و دوست ندارند ظاهری شبیه به دیگر اطرافیانشان برای آنها بوجود بیاید. این تکنیک کاملا  می تواند درخواست های بیماران را در این زمینه بدون عوارض جراحی پلک  برآورده کند.

از بین بردن پف دور چشم با جراحی زیبایی پلک دکتر میقانی
دکتر میقانی در ادامه افزود: جراحی زیبایی پلک با کمک بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی صورت میگیرد. برای انجام عمل جراحی بر روی پلک بالا، شکاف های لازم در لایه های پلک فوقانی ایجاد میگردد و به این صورت امکان جداسازی پوست و هر نوع چربی تولید شده از آن در صورت نیاز جهت رفع افتادگی پلک وجود دارد.

زمان عمل جراحی پلک زیرین، چربی تولید شده در پلک های پایین یا همان پف چشم را می توانید بیرون بیاورید و برخی اوقات برای کم شدن تیرگی زیر چشم به خاطر از دست دادن چربی در نواحی زیر پوستی از تزریق چربی در این محل می توانید کمک بگیرید.. اگر بیمار میزان چربی لازم در این ناحیه را نداشته باشد، توانایی برداشتن چربی از دیگر مناطق بدن یا بکاربردن ژل های پر کننده به این منظور وجود دارد.

عمل پلک چشم درد ندارد. بیشتر  متقاضیان می توانند با کمک داروهای تسکین دهنده  درون داروخانه ها درد ناشی از آن را بعد از درمان پف چشم کنترل کنند.

متخصصان مجرب می توانند همه فعالیت های لازم پیش از جراحی، در زمان درمان و بعد از آن را به بیماران ارائه دهند و در این حالت شما اطمینان خاطر دارید که روش درمانی یا  بهبودی پس از عمل لازم برای آن به صورت کامل  و با تمامی دقت برایرسیدن به نتایج مورد نظر صورت میگیرد.

بهبودی

دکتر میقانی در این باره توضیح داد: معمولاً بعد از جراحی  کبودی و ورم زیر چشم در چهره  دیده می شود که مدیریت و درمان آن به وسیله کمپرس یخ وجود دارد.  کبودی و تورم به صورت تقریبی یک تا دو هفته به طول می انجامد. در این صورت بهتر است بیمار سر خود را به سمت بالا نگه داشته و به مقدار کافی استراحت کند تا به این صورت فرآیند بهبود سرعت پیدا کند. بیماران غالبا با گذشت یک تا دو هفته بعد از عمل جراحی رفع پف چشم قادر خواهند بود به محل کار خود بروند.