pills-tablets-doctor

بسیاری از عملیاتی که می تواند به خلاصی شما از PMS کمک کند همچنین در تنظیم دوباره دستگاه های هورمونی درد قاعدگی مؤثر است. لزومی ندارد و خوش آیند هم نیست که مقداری از هورمون ها را به شکل قرص مصرف کنید وقتی که بدن شما می تواند در سطح درستی آن را برای شما آماده کند. روغن پامچال ممکن است به طور ویژه ای نیاز شما را برای جلوگیری از درد قاعدگی برطرف کند. ورزش قبل از قاعدگی اغلب مشکلات را در موقع شروع خون ریزی کاهش می دهد. سطوح تمرین استقامتی مرتب در طول ماه می تواند خون ریزی را تا نقطه ای که قاعدگی تمام شود، کاهش دهد. زیرا پیشرفتهای خوبی قبل از آن به دست خواهید آورد. دوچرخه سواری و شنا در روزهای پیش از شروع قاعدگی مفید واقع خواهد شد اما در صورتی که بتوانید در اثنای قاعدگی آن را ادامه دهید اگر چه ممکن است درد را کاملاً برطرف نکند، مقداری از درد را کاهش می دهد. به هر حال، پیاده روی و دویدن بعضی اوقات می تواند درد را بدتر کند زیرا آنها اندامهای ناحیه لگن را تکان می دهند.
وقتی درد قاعدگی در بدترین وضعیت خود باشد و برای شروع ورزش احساس خستگی بیش از حدی دارید، یک حمام گرم بگیرید. حمام را با اب گرم تا حد لزوم گرم نگهدارید تا درد از بین برود. سپس با بطری اب گرم به محل خواب خود بروید.
یبوست، درد قاعدگی را بدتر می کند.اکثر زنانی که قبلاً دردی نداشتند، بعد از استفاده از حلقه IUD، شروع آن را تجربه کرده اند. خارج کردن آن به طور معمول کافی است که به حالت اصلی برگشت کنند، اگر چه این امر همیشه اتفاق نخواهد افتاد. چنانچه عفونتی به خاطر استفاده از حلقه توسعه یابد شما ممکن است با استفاده مجدد برای رهایی از درد مشکل داشته باشید. در پاره ای مواقع که این دردهای قاعدگی فقط برای ماه اول یا دوم است، این مورد در بسیاری از زنان تجربه نمی شود. به وقت به واکنش بدنتان توجه کنید، درد ممکن است به این معنی باشد که همه چیز کامل و درست نیست، و حتی این شکل جلوگیری با به خطر انداختن سلامتی مشکل و بدتر می شود.